SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ekim 2014 Cuma 13:12

Bursa Mudanya'da sular kesilecek

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/su-kesintisi-1452566-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/su-kesintisi-1452566-622x360.jpg
Bursa Mudanyada su kesintisi

Mudanya ilçesinde, 29 Ekim – 29 Kasım tarihleri arasında zaman zaman su kesintisi uygulanacağı bildrildi.


Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Mudanya ilçesinde, 29 Ekim – 29 Kasım tarihleri arasında zaman zaman su kesintisi uygulanacağı bildrildi.

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre, yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle Mudanya İlçesi Güzelyalı Eğitim Mahallesi ve civarlarında, 29 Ekim Çarşamba ile 29 Kasım Cumartesi tarihleri arasında zaman zaman su kesintisi yapılacağı belirtildi. Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların belirtilen zamandan daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

AIDS'li Kazanova Romanya'yı karıştırdı

SONRAKİ HABER

Boşalt boşalt bitmedi

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.