ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Eylül 2014 Salı 10:23

Bunlar da unutulur mu ?

Bunlar da unutulur mu ?

Havalimanında unutulan eşyalar, Bakırköy’de bir dükkanda satışa çıkartıldı. Unutulan eşyalar arasında yer alan polis kıyafeti ve tencere takımı gibi birbirinden ilginç eşyalar dikkat çekti.


Havalimanında unutulan eşyalar, Bakırköy’de bir dükkanda satışa çıkartıldı. Unutulan eşyalar arasında yer alan polis kıyafeti ve tencere takımı gibi birbirinden ilginç eşyalar dikkat çekti.

Havalimanında unutulan ve bagaj fazlası eşyalar, Bakırköy’de bir dükkanda satışa çıkartıldı. 1 liradan bin TL’ye kadar birçok eşyanın bulunduğu dükkana vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Unutulan eşyalar arasında, tencere takımlarından saatlere, elektronik cihazlardan polis kıyafetlerine kadar birçok eşya piyasa fiyatlarının altında değerlerle alıcı buluyor.

İhale usulü aldığı unutulan eşyaları satışa sunan Yılmaz Şat, yaklaşık 8 yıldır havalimanından ihale usulü aldığı ürünleri sattığını ve gördüğü eşyalar karşısında kendisinin de şaşırdığını belirtti. Şat, “İnsanlara çok uygun fiyattan bu ürünleri satıyoruz. Yarı yarıya yarıdan daha az fiyatlara satıyoruz, bu şekilde insanlara hizmet ediyoruz. Mutfak tüpü var dalgıç tüpü var. Geçen gün aldığım bir ihaleden süt emme makinesi çıktı hayret ettim bende hatta. Bisiklet çıktı 4 tane, bebek arabaları, bilgisayarlar kameralar yani çok farklı ürünler çıkıyor. Hayatımda göremeyeceğim ürünleri görüyorum burada. 44 bin adet ürün düşünün aynısında iki tane çok nadir. Gümüşler var takılar var. Farklı farklı ürünler var hediyelik eşyalar var” ifadeleri kullandı.

Ürünleri piyasa değerinin altında fiyatlardan satarak insanları mutlu ettiklerini belirten Metin Şat ise, “Hava alanında ihale usulü bu ihalelerin hepsini bu şekilde aldık. Boynuzdur, takıdır, ayakkabıdır elbisedir. Çok çok cüzi paralara satıyoruz” dedi.

Öte yandan, satışa sunulan ürünleri almaya gelen Nevi Efe ise, “Kostümlere bakıyorum fotoğraflar var ayakkabılar var. Keyifli bir yer. İlk defa uğradım yeni açılmış herhalde. Sanıyorum buraya bir hareket bir can getirecek” dedi. 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER