ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Hafif Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Mayıs 2013 Cuma 15:22

BUGİAD yönetimi, UEDAŞ'ı ziyaret etti

BUGİAD yönetimi, UEDAŞı ziyaret etti


Bursa Girişimci İş Adamaları Derneği (BUGİAD) Yönetim Kurulu üyeleri ve Genel Sekreteri Mustafa Tahmaz, UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu’nu makamında ziyaret etti.

BUGİAD’ın faliyeteleri hakkında Mehmet İslamoğlu’na bilgi veren Mustafa Tahmaz, sonrasında üyelere daha ucuz elektrik verme noktasında neler yapılabileceğini İslamoğlu ile konuştu. BUGİAD’ın üyelerine birçok alanda indirim sağladığını söyleyen Tahmaz, “BUGİAD olarak büyük firmalar ile yaptığımız anlaşmalarla üyelerimize birçok alanda avantaj sağlamaya çalışıyoruz. Bugün binden fazla üyemiz ile Bursa'nın üreten gücüyüz. Bu üretimde kullanılan enerjiye üyelerimizin daha az ücret ödemesi adına UEDAŞ ile ortak çalışma yapmaya hazırız." dedi.

UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu da Bursa iş dünyasına yön veren bir derneği makamında ağırlamaktan mutlu olduğunu dile getirdi. İslamoğlu, iş dünyası için elektrik kesintilerinin faturasının ağır olduğunun bilincinde olduklarını, bunun için sürekli bir yenilenme içinde bulunduklarını dile getirdi. UEDAŞ olarak 2012 yılında 200 milyon liralık yatırım yaptıklarına vurgulayan İslamoğlu, "Bursa’da enerji kesintileri yaşanmaması için var gücümüzle çalıyoruz." diye konuştu.

BUGİAD Yönetim Kurulu üyesi Fethullah Özkara ise geçmişte yaşanan elektrik kesintilerinin artık yaşanmadığını ve bu durumun sevindirici olduğunu ifade etti. Özkara, “Geçmişe baktığımızda elektrik kesintilerinin ne sıkla yaşandığını hatırlayabiliriz. Günümüzde de elektrik kesintileri var ama bunun nedeni artık arızadan ziyade yenileme çalışmaları. Şu an ki tablodan bu sebepten dolayı çok umutluyum." diyerek dönemlerde yaşanan iyileşmeye dikkat çekti.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER