SON DAKİKA :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Ekim 2014 Pazartesi 14:07

Köpek ve kedileriyle birlikte yaşıyorlar

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/bu-dostluk-gorenleri-sasirtiyor-1480192-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/bu-dostluk-gorenleri-sasirtiyor-1480192-622x360.jpg
Bu dostluk görenleri şaşırtıyor

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bir yetişkin ve bir yavru köpek kulübede birlikte yaşıyor.


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bir yetişkin ve bir yavru köpek kulübede birlikte yaşıyor.

Kdz. Ereğli ilçesine bağlı Hasbeyler köyünde 3 çocuk babası Enver (50) ile Hayriye Apaydın (48) çiftinin köpekleri ile kedileri evlerinin önündeki kulübede birlikte yaşıyor. Enver Apaydın, Pilot ismini verdikleri iki yaşındaki ve 3 ay önce aldıkları yavru köpek Boncuk ile kedilerinin 3 aydır birlikte yaşadıklarını söyledi. Kedi ve köpeklerin birbirleri ile hiç kavga etmediğini, çok uyumlu şekilde yaşadıklarını anlatan Enver Apaydın “Bunlar birbirleri ile kanka” dedi. Apaydın, 3-4 aydır birlikte yaşadıklarını belirterek "Birbirlerine hiç saldırmazlar. Kanka bunlar. Bunlar hiç kavga etmez. Kendi kendilerine yaşarlar bunlar aynı kanka gibi. Geceleri de boncuk ayrı kulübede Pilot ile kedi aynı kulübede uyurlar” dedi.

Pilot ve Boncuk isimli köpekler ile kedi aynı kaptan yemek yiyip geceleri birlikte uyuyor ve birbirleri ile sürekli oyun oynuyor. Kedi ile köpeklerin genel olarak bir araya gelmeleri bir tarafa birbirlerini gördüklerinde dahi saldırganlaştıkları bilinirken, Hasbeyler köyünde kedi ve köpeklerin dostluğu tüm bilinenleri çürütüyor.
 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

25 yıllık fotoğraf koleksiyonu

SONRAKİ HABER

Kars'taki MERS virüsü şüphesi

YORUM YAZ
1 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - sezsiz dost:27 Ekim 2014, Pazartesi 15:18

    darısı birbirini yiyen iki ayaklı insancıkların başına