ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Az Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Ağustos 2014 Pazartesi 13:31

Bu defa damat yaptı...

Bu defa damat yaptı...

Bu defa alışılmışın dışında oldu, damat düğünden bir gün sonra takıları alarak kayıplara karıştı.


Manisa’nın Salihli ilçesi Durasıllı Mahallesi’nde, bir hafta önce M.A.E’yle (27) hayatını birleştiren R.Ü (22), eşinin düğünden bir gün sonra takıları da alarak kayıplara karıştığını iddia etti.

Eşiyle 8 ay süren birlikteliğin ardından severek evlendiklerini belirten R.Ü, “Eşim sevgilisiyle birlikte takıları da alarak kaçtı. Allah’ından bulsun. Boşanma davası açtım” dedi.

1 günlük gelin R.Ü, “Eşimle 8 ay süren birlikteliğimizin ardından evlenmeye karar verdik. Çünkü birbirimizi çok seviyorduk. 1 hafta önce de Durasıllı Mahallesi’nde evlendik. Düğün öncesindeki dönemde onun herhangi bir şüpheli hareketi olmadı. Düğün gecesi her şey bitti ve sabah 11.00’de kalktığımda telefonumda bir mesaj olduğunu gördüm. Mesajında, arkadaşının babasının öldüğünü ve hastanede olduğunu yazmıştı. 12.20 sıralarında yine aradım. Bana bu kez öğleden sonra 3-4 gibi geleceğini söyledi. Bu konuşmamız esnasında ise bana düğünde takılan takıları dedesine bıraktığını söyledi. Onu beklerken ben tekrar uyudum ve akşama doğru saat 19.00 sıralarında uyandım. Uyandığımda hala yanımda yoktu. Daha sonra halasının kızları geldi. Sevgilisi olduğu gerçeğini o zaman öğrendim. Aslında nişanlılık sürecinde cep telefonunda bir kaç defa mesajlarını yakaladım. Kendisi mesajları sürekli yalandı. Meğer kendisinin ayrı bir yedek hattı ve yedek sevgilisi varmış. Onun yalanlarla dolu bir dünyası varmış. Bunu çok geç öğrendik” şeklinde konuştu.

BOŞANMA DAVASI AÇTI

Olayın şokunu üzerinden atamadığını belirten ve 1 günlük eşi hakkında suç duyurusunda bulunan R.Ü., “Bütün dünyam ve hayallerim yıkıldı. Allah’ından bulsun. Olay yaşanır yaşanmaz hemen boşanma davası açtım” dedi.

Bu arada, damat tarafından kaçırıldığı iddia edilen ziynet eşyalarının maddi değerinin 30 bin TL civarında olduğu öğrenildi.
KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER