ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Mayıs 2014 Perşembe 17:20

Böyle vahşet olamaz!

Böyle vahşet olamaz!

Genç kızın elleri, öldürüldükten sonra kesilmiş...


Zonguldak Ereğli'de 9 Eylül akşamı, arkadaşı olduğu iddia edilen taksici Murat Erdoğan (29) ile bağ evinde ölü bulunan Gizem Tunç'un (21) ellerinin, öldürüldükten sonra kesildiği öğrenildi.

Zonguldak 1. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından talep edilen raporun mahkemeye ulaştığı ve gönderilen raporda, 'Sorulduğu üzere el bileklerindeki kesilerin kişinin ölümünden sonra meydana geldiği kanaatini bildirir rapordur' denildi.

Ereğli'de, 9 Eylül akşamı yaşanan cinayette, taksici Murat Erdoğan ve arkadaşı olduğu iddia edilen Gizem Tunç, Murat Erdoğan'a ait bağ evinde ölü bulunmuş, Gizem Tunç'un eski arkadaşı Deniz B. ve babası Ali B., yapılan ilk soruşturma sonrasında gözaltına alınarak mahkemeye çıkarılmış, mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. İlk mahkemede ise Deniz B. cinayeti itiraf etmişti. Her iki sanığın cinayetle ilgili ikişer kez ağırlaştırılmış müebbet hapsi istemi ile mahkemesi devam ediyor.

Olayla ilgili aranan zanlı Deniz Poyraz, Denizli'deki askeri birliğinde gözaltına alındıktan sonra, baba Ali Poyraz da 'delilleri karartma ve kuvvetli suç unsuru bulunduğu' iddiasıyla tutuklanmıştı.


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER