ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Mayıs 2014 Salı 20:05

Boşanmak isteyen eşin akıl almaz intikamı

Boşanmak isteyen eşin akıl almaz intikamı

Boşanma davası açan eşinin oturduğu evin duvarlarını kepçeyle kaldığı evi yıktırdı.


Antalya'da yaşayan 41 yaşındaki bir çocuk annesi Gülbahar D, oturduğu evin duvarlarını boşanma davası açtığı eşinin kepçeyle yıktırdığını öne sürdü.

Kepez ilçesi Varsak Karşıyaka Mahallesi'nde yaşayan bir çocuk annesi Gülbahar D, 16 yıllık eşi Ö.D'ye şiddetli geçimsizlik nedeniyle dava açtı. 4 yıldır eşinden ayrı, tapusu eşine ait olan 2 katlı evinin üst katında yaşayan Gülbahar D, eşinin kendisinden evi boşaltmasını istediğini söyledi. Eşinin bu isteğini yerine getirmediğini ifade eden Gülbahar D, eşinin kendisine bu nedenle sürekli psikolojik baskı uyguladığını kaydetti.

Özel bir şirkette çaycı olarak çalıştığını belirten Gülbahar D, bugün komşularım bana telefon açarak "Kocan evdeki eşyalarını alıyor ve vinçle evini yıktırıyor' dedi. İşten izin alıp eve geldiğimde gözlerime inanamadım. Evimde, dişimden tırnağımdan arttırarak aldığım eşyalar yoktu ve adeta bir köstebek yuvası gibiydi. Evimin duvarlarını eşim kepçeyle yıktırmış" dedi.

Olayın ardından polise ihbarda bulunduğunu, polislerin de kendisini savcılığa yönelttiğini belirten Gülbahar D, "Savcılığa giderek şikayette bulundum. Evim yerle bir edilmiş. İçerideki tek tük eşyam da kullanılamaz hale geldi. Bu gece nerede kalacağımı bilmiyorum. Bu nasıl bir hırstır, öfkedir ben anlamadım. Eşimin ceza almasını istiyorum" diye konuştu.
 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER