ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Kasım 2014 Çarşamba 13:39

"Bir damla yaşam motoru"

"Bir damla yaşam motoru"

Hayvan severliğiyle bilinen, dizilerin karakter oyuncusu Semih İğdigül, sokak hayvanları için farkındalık oluşturmak amacıyla “bir damla yaşam motoru” ile çıktığı 1. etap gezisini tamamladı.


Hayvan severliğiyle bilinen, dizilerin karakter oyuncusu Semih İğdigül, sokak hayvanları için farkındalık oluşturmak amacıyla “bir damla yaşam motoru” ile çıktığı 1. etap gezisini tamamladı. İğdigül, 4 ay önce yola çıktığı Mersin’in Erdemli ilçesine döndü.

Yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi veren İğdigül, “Yaklaşık 4 ay önce programımıza Erdemli’den başladık. Antalya, Muğla, Aydın, İzmir, Balıkesir, Çanakkale, Tekirdağ, İstanbul, Afyonkarahisar, Ankara, Konya, Denizli, Manisa, Burdur, Isparta ile daha birçok il ve ilçelerde olmak üzere motosikletimle toplam 10 bin kilometre mesafe kat ettim. 50’den fazla barınağı ziyaret ettim, çeşitli eğitim programlarına katıldım. Bir farkındalık oluşturmak üzere ‘bir damla yaşam motorumla’ çıktığım gezinin 1. etabını çok şükür tamamlamış bulunuyorum” dedi.

Sponsor ve destek bulması halinde Karadeniz’i kapsayan 2. etaba da çıkacağını ifade eden İğdigül, “2. etap Karadeniz olacak, yine motosiklet üzerinde ve kış aylarında olacak. Bu etabı da tüm güç şartlara rağmen gerçekleştirmeyi planlıyorum. Her türlü zorluğa rağmen yine motor üstünde canlar için yola devam edeceğim” diye konuştu.

Dizilerin karakter oyuncusu İğdigül, 1. etap gezi esnasında dizilere de ara vermediğini dile getirerek, “Karapara Aşk”, “Bana Hicran De”, “Alın Yazım” ve “Beş Kardeş” dizilerinde de rol aldığını kaydetti.KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER