ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Çok Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Mayıs 2013 Perşembe 11:07

Belediye Başkanı Şahin, öğrencilerle buluştu

Belediye Başkanı Şahin, öğrencilerle buluştu


Belediye Başkanı Edibe Şahin, Tunceli Sarı Saltuk İlkokulu 4. D sınıf öğrencilerine 'Yerel Yönetimler' konusunda bilgi verdi.

Sarı Saltuk İlkokulu 4. sınıf öğrencilerinin sınıfında bilgilendirmede bulunan Şahin, belediye başkanının görevleri, belediye çalışmaları, belediye müdürlükleri ve belediyenin geleceğe yönelik projeler hakkında öğrencileri bilgilendirdi.

Daha sonra öğrencilerin yerel yönetimler hakkında çeşitli sorularını yanıtlayan Belediye Başkanı Edibe Şahin, belediye çalışmalarını takip etmelerine duyduğu mutluluğu dile getirdi. 4. sınıf öğrencileri: yol çalışmaları, çevre ve park çalışmaları, doğal gaz çalışması, geleceğe yönelik projeler, katı atık tesisi ve çöplerin geri dönüşümü, arıtma tesisi, çevre temizliği, imar çalışmaları gibi belediyeyi kapsayan birçok sorular yöneltti.

Konuşmaların ardından, 4. sınıf öğrencileri ve sınıf öğretmeni Bircan Çetindere ile hatıra fotoğrafı çekilen Belediye Başkanı Edibe Şahin’e, Okul Müdürü Baran Cengiz ve beraberindeki öğretmenler teşekkürlerini iletti.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER