ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ağustos 2013 Cumartesi 16:20

Belediye Başkanı, kendi elleriyle köylülere çay ikram etti

Belediye Başkanı, kendi elleriyle köylülere çay ikram etti


Adana Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, köyleri ziyaret etti. Kazım Özgan, kendi elleriyle köylü vatandaşlara çay ikram etti.

    Bazı köylerde ise ekmek yapan bayanlarla karşılaşan ve burada kendi çevirmesini pişiren ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Özgan, “Bizim bu ziyaretlerimiz ilk olmayıp, her yıl bu köylerimize ziyaretlerde bulunup, köylü vatandaşlarımız ile bölge üzerine sohbet ederiz. Ben de köy hayatını yaşadım. Hatta çobanlık yapıp, tarlada çalıştım. Köylü vatandaşlarımızın dertlerini iyi bilirim.” dedi.

    Arkaca Köyü Muhtarı Hikmet Aslan, Salmanlı Köyü Muhtarı Ahmet Polat, Kızlarsekisi Köyü Muhtarı Süleyman Sağlam, Ergenuşağı Köyü Muhtarı Bülent Bozdağ, Marangecili Köyü Muhtarı Adem Doğan, Kalkumaç Köyü Muhtarı Nazmi Üstündag, Gözbeyaz Köyü Muhtarı Mustafa Kor, Akkaya Köyü Muhtarı Musa Akkoç, Kapıkaya (Hançakırı) Köyü Muhtarı Benan Oğul ve Yukarıkeçili (Çardak) Köyü Muhtarı Rüstem Elbüken köylerine yapılan ziyaretlerden dolayı Başkan Özgan ve beraberindekilere teşekkür etti.

    Başkan Özgan’a eşlik eden AK Parti Kozan İlçe Başkanı Av. Yusuf Bilgili ise köyleri ziyaret edip hal hatır sorduklarını ve köylü vatandaşların sorunlarını dinleyip çözüp yolları ürettiklerini söyledi. Büyükşehir Kanunu'nun da anlatıldığı ziyaretlere AK Parti Kadın Kolları Başkanı Yurdagül Boyraz, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Kurtaran, İl Genel Meclis Üyesi Hadi Tekdemir, AK Parti Kozan ilçe yönetim Kurulu Üyeleri Mislina Menevşe, Mustafa Kütük ve Salim Akkoç da eşlik etti.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER