ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Ekim 2014 Çarşamba 15:24

Bayram öncesi biletler tükendi

Bayram öncesi biletler tükendi

Kurban Bayramı tatilini memleketinde geçirmek isteyen vatandaşlar, otobüs biletlerini tüketti.Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Esenler’de bulunan İstanbul Otogarı’nda hareketlilik başladı. Kurban Bayramı’nı memleketinde geçirmek isteyen vatandaşlar, bilet bulma telaşına düştü. Otobüs firması yetkilileri biletlerin tükendiğini, ancak yoğunluk nedeniyle ek seferler düzenlediklerini söyledi.

Otobüs firması yetkilisi Bahtiyar Mehmet Yenginoğlu, “Ayın 2’si, 3’ü ve 4’ü olmak üzere listelerimiz doldu. Ama ek seferlere hizmet ediyoruz. Fiyatlarımız standart. Bayram için herhangi bir fırsatçılık yaratmıyoruz. Ne uyguluyorsak, aynı fiyatla devam ediyoruz” dedi.

Otobüs şoförü Ahmet Varol, “Şuanda otogara yoğunluklar başlamadı ama gidiş dönüş listelerimiz dolu. Yoğunluk var” diye konuştu.

Siirt’e gitmek için bilet alan Erdal Karahan, “Kısmet olursa Siirt’e gideceğiz. Otogarda acayip bir yoğunluk var. Bayram vesilesiyle gidiyoruz. Fiyatlar çok pahalı” şeklinde konuştu.

Bir otobüs firması yetkilisi ise Ramazan Bayramı’na göre bu bayram fazla bir yoğunluğun yaşanmadığını belirterek, “Kurban Bayramı’nda bu sene fazla yoğunluk olmadı. Fiyat 120 TL, bin 600 kilometre yol” dedi.

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER