ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Mart 2014 Cumartesi 19:23

Başkentte ''Hanımlar Matinesi''


Ankara'nın ilçelerinden Çamlıdere ve Kızılcahamam'daki ''Hanımlar Matinesi'', Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek'in katılımıyla gerçekleştirildi.
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Ankaralı hanımlar için başlatılan ''Hanımlar Matinesi'' anımsatılarak, matinelerin Çamlıdere ve Kızılcahamamlı hanımlar için düzenlendiği belirtildi.
Açıklamaya göre, etkinliklere Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'in eşi Nevin Gökçek katılırken, Kızılcahamam'daki etkinlikte Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler'in eşi Ayşenur İşler de bulundu.
Çamlıdere'deki matine öncesinde konuşma yapan Nevin Gökçek, ilçeye yakında Hanımlar Lokali ve BELTEK'in de geleceğini bildirerek, ''Hanımlar artık daha çok kendine zaman ayıracak, spor yapacak, kurslara katılabilecek'' dedi.
Ardından Kızılcahamam'daki Hanımlar Matinesi'ne katılan Gökçek, buradaki konuşmasında kadınlara, ''Ne olur, kendinizi hiçbir zaman ihmal etmeyin, kendinize zaman ayırın. Çocuklarınızla, eşinizle ilgilenin. Atanıza, annelerinize, babalarınıza bakın, sahip çıkın. Ankara Büyükşehir Belediyesi, çocuğun, gencin, kadının, engellinin her zaman yanında'' diye seslendi.
 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER