ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Parçalı Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Aralık 2012 Salı 11:58

Başkan Yaşar, Şentepe Pazarı'nı gezdi

Başkan Yaşar, Şentepe Pazarını gezdi


Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Şentepe Abdurrahman Oğultürk Semt Pazarı'nı ziyaret ederek, alış veriş yapan vatandaşların ve esnafın taleplerini dinledi.

Başkan Yaşar, üstü kapatılarak daha konforlu hale getirilen pazar yerini gezerek incelemelerde bulundu. Esnaf ve vatandaşlar, Yaşar’a teşekkür ederek, kışın kar ve yağmuru engelleyen, yazın da gölge yaparak pazar yerini serin tutan yeni çadırdan memnun olduklarını söylediler.

Kış koşullarında alışveriş yapmanın zorluklarına değinen Fethi Yaşar, Yenimahalle’de inşaatına başlanan yeni pazar yeri ile ilgili vatandaşlara bilgi verdi. Artık pazar alışverişlerinin haftanın yedi günü alışveriş merkezi konforunda yapılabileceğini söyleyen Yaşar, projenin diğer bölgelerde de geçekleştirileceğini belirtti.

Gezi sırasında, esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Yaşar, okunamayan bazı fiyat etiketleri konusunda da esnafı uyardı. Fiyat etiketlerinde 3 rakamının 8’e benzediğini belirten Yaşar, “Kilosu 3 lira olan muza 8 gibi 3 yazarsanız müşteriyi kaçırırsınız. Sonra iş yapamadık demeyin.” dedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER