ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Kasım 2012 Pazartesi 14:01

Başkan Özden'e teşekkür ziyareti

Başkan Özdene teşekkür ziyareti


Çubuklu muhtarlar, Belediye Başkanı Lokman Özden’e yapılan hizmetler ile Şanlıurfa ve Mardin’e düzenlenen gezisi için teşekkür plaketi verdi.

Ankara'nın Çubuk Belediyesi tarafından düzenlenen gezi programları ile otobüsle Şanlıurfa'ya ve Mardin’e giden Çubuklulu muhtarlar, Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden ile bir araya geldi. Tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken Şanlıurfa'yı ve Mardin’i gezip gören muhtarlar, hem gördüklerini Başkan Özden ile paylaştı hem de teşekkürlerini iletti.

Başkan Özden de muhtarların eğitime önem vermeleri tavsiyesinde bulunarak, Çubuk Belediyesi tarafından düzenlenen gezilerin, bölge insanları arasında kaynaşma, eğitim ve kültür gezileri olduğunun da altını çizdi. Çanakkale başta olmak üzere Konya, Şanlıurfa ve Mardin gibi ilere yapılan ziyaretlerine ayrı bir önem verdiklerini vurgulayan Başkan Özden, "Memleketimizin her bir köşesinin ayrı bir önemi ve değeri bulunmaktadır. Bu tür geziler sayesinde insanlarımız arasında kaynaşma ve birbirlerini daha çok tanıma fırsatı sağlanmış olur. Ülkemizin birliği, dirliği ve beraberliği için bu gezileri önemsiyoruz. Bizler de davetimize icabet ederek, geziye katıldığınız için sizlere teşekkür ederiz." dedi. Başkan Özden, plaketten dolayı teşekkür etti.

Ziyarette Başkan Özden’e yapılan hizmetler ile Urfa ve Mardin gezisinden dolayı teşekkür plaketi veren Muhtarlar Dernek Başkanı Çakır, peygamberler diyarına yapılan yolculuk boyunca çok duygulu anlar yaşadıklarını ve herkesin hayatında mutlaka bir kez bu mübarek yerleri görmesi gerektiğini söyledi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER