ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Kasım 2012 Pazartesi 15:11

Başkan Akgül’e SBS teşekkürü

Başkan Akgüle SBS teşekkürü


Ankara'nın Mamak Belediyesi, bilgi evleriyle ilçedeki öğrencilere eğitim desteği vermeye devam ediyor. Bilgi evlerinden eğitim desteği alarak bu yıl SBS’ye giren 206 öğrenci istediği liselere yerleşti.

SBS’de başarılı olarak, Başkent’teki çeşitli Anadolu liselerine yerleşen 9 bilgi evi öğrencisi aileleriyle birlikte Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Öğrenciler kendilerine sağlanan bu eğitim desteği sayesinde gelecekleri için önemli bir adım attıklarını dile getirdi.

Anadolu liselerini kazanan başarılı öğrencileri tebrik eden Başkan Akgül, öğrencilere yönelik her türlü eğitim desteği vermeye devam edeceklerini dile getirdi. Anadolu lisesini kazanarak ziyarete gelen öğrencilerin 9’unun da kız olduğunu belirten Akgül, "Sizler Mamak’ın altın kızlarısınız. Bizler sizlerin başarısı için çalışmalarımıza devam ediyor ve sizlere vesile oluyoruz. Mamak’ın birçok noktasında kurduğumuz bilgi evleri ve aile merkezlerine talep her geçen yıl artıyor. Bu talep fazlalığı ne kadar doğru bir iş yaptığımızın ayrı bir göstergesidir.” dedi. Mamaklı öğrencilerin başarıları karşısında çok sevindiğini dile getiren Akgül, "Sizler geleceği parlak öğrencilersiniz. Ben eminim ki yarın hepiniz çok güzel noktalarda ülkemize ve milletimize hizmet edeceksiniz. İşte o gün hem Mamak için hem de bu ülke için hiç durmadan çalışın.” tavsiyesinde bulundu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER