ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL2°C
Yoğun Kar Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Kasım 2012 Pazartesi 12:13

Başkan Akgül'den fabrika ziyareti

Ankara Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Lalahan’da faaliyet gösteren aydınlatma üzerine faaliyet gösteren bir fabrikayı gezdi


Ankara Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Lalahan’da faaliyet gösteren aydınlatma üzerine faaliyet gösteren bir fabrikayı gezdi.

Meclis Başkan Vekili Erdal Ak ve Başkan Yardımcısı Ahmet Müfit Yıldırım ile birlikte fabrikayı gezen Akgül, fabrika sahibi Mehmet Bağ’dan çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ekonomik kalkınmanın daha çok üretim yapılarak olacağını kaydeden Akgül, “Daha çok istihdam ve üretim Türkiye’nin büyümesi demektir. Üretene yerel yönetimler olarak hepimiz destek olmalıyız.” dedi.

Lazer kesim bölümünden boyahaneye, led arge bölümünden kesimhaneye 9 ayrı birimi gezerek bilgi alan Akgül, çalışanlar ile sohbet etti. CNC lazer kesimin aşamalarını izleyen Akgül, “Teknolojinin sunmuş olduğu bütün imkanlardan yararlanarak üretim yapıyorsunuz. Üretim yaparak hem ülke ekonomisine güç veriyorsunuz hem de bu fabrikalarda çalışan insanlarımız evlerine ekmek götürüyor.” diye konuştu.

Lalahan’daki yol açma ve asfalt çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren fabrika sahibi Bağ, ziyaretten memnuniyet duyduklarını kaydetti. 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER