ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Parçalı Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ocak 2013 Salı 23:20

Bakın kimin tüyünü yiyor

Bakın kimin tüyünü yiyor

Detroit kentinde yaşayan 43 yaşındaki ABD'li kadının bağımlılığı şaşkınlık yarattı.


ABD'de 15 yıldır kedi tüyü yiyen kadın bugüne kadar 3200 top kedi tüyü yediği öğrenildi. Kedi tütü bağomlısı kadının en tercih ettiği tüy ise kendi kedisinin tüyü.

43 yaşındaki Lisa, ABD'de çıktığı bir televizyonda kedi tüyü bağımlısı olduğunu açıkladı. "Tuhaf Alışkanlıklar" adlı programın konuğu olan Lisa, tam 15 yıldır kedi tüyü yediğini söyledi.

İzleyenleri şaşkına çeviren alışkanlığı ile bir anda gündem olan Lisa bugüne kadar 3200 toptan fazla tüy yediğini belirtti.

Oturduğu apartmanın çevresinde, evdeki koltuklarda ve halılardaki tüyleri biriktiren Lisa, en çok kedilerin tüyünü tercih ettiğini belirtti.

Lisa kedisini tıpkı bir anne kedi gibi diliyle yalayarak tımar ettiğini söyledi. Ancak poposunu ve bacaklarının arasını yalamadığını vurguladı. Sonra yalayarak kediden çıkardığı tüyleri toplayıp yediğini belirtti.

Biraz ağzında çiğnedikten sonra yuttuğunu söyleyen kadın "Biraz darmadağın oluyor ama sorun değil" dedi. Lisa kedilere çok yakın olduktan sonra tüy yemeye başlamış. Kedi tüyünün isanı rahatlattığını söylüyor. Tüyün tadını ise pamuk helvaya benzetiyor. Ve her iki saatte bir canı tüy istiyor. 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER