ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Haziran 2014 Pazartesi 16:01

Babası için Google'a yazdığı mektup ağlattı!

Babası için Googlea yazdığı mektup ağlattı!

Bir Google çalışanının kızı önce babasının patronuna mektup yazdı, ardından sosyal medyaya düşen mektup kısa sürede tüm interneti sardı. Peki küçük kız babası için Google'a ne yazmıştı?


Babasının yaklaşan doğum günü için hazırlık yapan; ancak diğer yandan doğum gününde çalıştığı için çıkış yolu arayan küçük kız , Google 'da çalışan babasının patronuna hitaben bir mektup kaleme aldı.

Mektubuna "Sevgili Google çalışanı" olarak başlayan küçük kız şu satırları kaleme aldı: "Babam işe geldiği gün onun bir gün izin yapmasını sağlayabilir misiniz? Örneğin Çarşamba günü. Çünkü babam sadece cumartesileri izin yapıyor."

O GÜN BABAMIN DOĞUM GÜNÜ

Dipnot düşmeyi de ihmal etmeyen küçük kız, izin istediği gün için de "O gün babamın doğum günü" demeyi ihmal etmedi. Google'dan ise küçük kıza yanıt gecikmedi. Babasının Google için önemli biri olduğunu dile getiren müdür Daniel Shiplacoff, küçük kıza müjdeyi verdi ve temmuz ayının ilk haftası için babasına izin verdiğini yazdı.

Mektubun hızla yayılmasıyla birlikte akıllara "acaba bu yazışmalar gerçek mi" sorusu takılırken, Google sözcüsünden gelen açıklamada yazışma doğrulandı.

KÜÇÜK KIZIN YAZDIĞI MEKTUP

GOOGLE'IN CEVABI

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER