ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Mayıs 2014 Salı 18:59

Az daha öldürüyordu...

Az daha öldürüyordu...

Van’da dondurma çalan zanlı, az daha bir genci öldürüyordu.


Güvenlik kameralarının kayıtta olduğu sırada dışarıda bulunan dondurma dolabından dondurma çalan kişi, market sahibinin durumu fark etmesi üzerine kavga çıktı. Hırsızlık zanlısı genç, market çalışanına saldırarak bıçakla yaraladı.

Van’da bir markette dondurma çalan hırsız zanlısı, kendisini uyaran market çalışanını az daha öldürüyordu. Olay gece 24.00 sularında meydana geldi. Bir marketin önünden geçen üç arkadaştan biri, dondurma dolabından bir dondurma çaldı. Market çalışanı uyararak dondurmayı istedi. Ancak dondurmayı vermeyen gaspçı önce tartışmaya, ardından bıçaklı kavgaya başladı. Marketin güvenlik kamerasına da yansıyan olayda saldırgan gençlerden biri dondurma dolabının camını sopayla kırdı, daha sonra market çalışanına bıçakla saldırdı.

Gençlerin uzaklaşmasının ardından polise haber verildi. Saldırganlar gözaltına alınarak savcılığa sevk edildi. Savcılıkta yapılan işlemlerin ardından saldırganın serbest bırakıldığı öğrenildi.

Yaşananları anlatan market sahibi Abdullah Talu, savcının hırsızlık zanlısını serbest bırakmasına tepki gösterdi ve “Biz güvenliğimizi kime teslim edeceğiz?” dedi.

Olayda karnından yaralanan Abdurrahman Talu'nun bağırsaklarının 4 -5 yerinden kesildiği öğrenildi. Genç, ameliyata alındı. Talu da zanlının serbest bırakılmasının kabul edilemez olduğunu belirtti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER