ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Temmuz 2013 Pazar 11:27

ATSO'nun iftarı buluşturdu

ATSOnun iftarı buluşturdu


Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Recep Eksilmez ve yönetim kurulu üyeleri, siyasetten bürokrata, sivil toplumdan basına birçok kesimden temsilci ile iftarda buluştu.

Osmanlı Alabalık Tesisleri'nde verilen iftar yemeğine ev sahipliğini Ardeşen TSO Başkanı Recep Eksilmez, Meclis Başkanı Bülent Eskiçırak ve yeni yönetim kurulu üyeleri yaparken, Rize İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin, AK Parti İlçe Başkanı Avni Kahya, CHP İlçe Başkanı Rauf Kemal Ural, Saadet Partisi İlçe Başkanı Ekrem Okutan, Daire Amirleri, Ardeşen ve Pazar’dan oda başkanları, sivil toplum örgüt temsilcileri, muhtarlar, işadamları, sanatçılar ve çok sayıda davetli katıldı.

Yemek sonrası kısa bir konuşma yapan Ardeşen TSO Başkanı Recep Eksilmez, davete katılanları selamlayarak, kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti. Konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları veren Eksilmez, "Amacımız birlikten kuvvet, ayrılıktan azap vardır kelimesini tam anlamıyla yerine getirmektir. İnşallah bunu bu mübarek iftar yemeğinde buluşarak yerine getirmişizdir." ifadelerini kullandı

Daha sonra davetlilere verilen çay ikramıyla program sona erdi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER