ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Çok Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Kasım 2016 Pazartesi 10:09

Antalya Hali'nde "tabutlu" protesto

Antalya Halinde "tabutlu" protesto

Antalya Toptancı Hali'nde oda, dernek başkanları, çiftçiler ve komisyoncular, domateste fiyatın düşük, girdi maliyetlerinin yüksek olmasını protesto etti.


Antalya Toptancı Hali'nde oda, dernek başkanları, çiftçiler ve komisyoncular, domateste fiyatın düşük, girdi maliyetlerinin yüksek olmasını protesto etti. Toplantıda, ilçe oda başkanları, çiftçi ile tüccar da sıkıntılarını dile getirdi. Kadın çiftçi Sibel Gezer de konuşmasında yetkililerden destek istedi.

Sabaha karşı halde buluşan oda, dernek başkanları, üretici ve komisyoncular basın toplantısı düzenledi. Antalya Ziraat Odası Başkanı Nazif Alp (sağ3), gazetecilere açıklama yaptı.

Sabaha karşı halde buluşan oda, dernek başkanları, üretici ve komisyoncular basın toplantısı düzenledi. Toplantıda, ilçe oda başkanları, çiftçi ile tüccar da sıkıntılarını dile getirdi. Zaman zaman bazı üreticiler ile komisyoncular arasında kısa süreli tartışmalar yaşandı.

Basın toplantısı sırasında bir grup üretici alana tabut getirdi. Toplantının ardından çiftçi İsa Yıldırım, cübbe, sarık giyip cenaze namazı kıldırır gibi yaptı. Daha sonra içine bir sandıktan domates dökülen tabut, iki kişi tarafından alandan uzaklaştırıldı.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER