ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL7°C
Karla Karışık Yağmur
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Kasım 2012 Pazartesi 13:33

Anneler kıyasıya yarıştı

Anneler kıyasıya yarıştı


Konya’nın Beyşehir ilçesinde faaliyet gösteren Özel Gönül Çocuk Akademisi öğrencilerinin anneleri, ilginç oyunlarla kıyasıya yarıştı. 'Anne - Çocuk Kahvaltısı' adı altında yapılan etkinlik, açık büfe kahvaltının ardından Psikolojik Danışma ve Rehberlik (PDR) Uzmanı Ömer Karadere’nin 'Aile İçi İletişim' konulu semineri ile devam etti. Anneler arasında sandalye kapmaca, düğme dikme, balon patlatma, patates soyma, mumya yarışmaları yapıldı.

Hayatında ilk kez böyle bir yarışmaya katıldığını belirten öğrenci velisi Dilek Güngör, "Okulumuz birçok yeniliğe imza atıyor. Bunun yanında sosyal faaliyetler düzenleyerek de biz bayanları bir araya getiriyor. Bu organizasyondan dolayı çok mutlu oldum." şeklinde konuştu.

Oldukça keyifli geçen yarışmayla ilgili olarak Özel Gönül Koleji Müdürü Hüseyin Açıkyörük, "Özel Gönül Koleji olarak annelerimize yönelik güzel bir etkinlik yapalım istedik. Annelerimizin de dinlenmeye ve eğlenmeye herkesten çok hakkı var. Bu sayede hem okula gelmiş oluyorlar hem de güzel bir gün geçiriyorlar. Etkinliğimize katılan velilerimizi kutluyor, organizasyonda görev alan öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi.    

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER