ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Temmuz 2013 Perşembe 18:30

ALTSO’dan tapu sicil müdürlüğüne sözleşmeli personel desteği

ALTSOdan tapu sicil müdürlüğüne sözleşmeli personel desteği


Alanya Ticare ve Sanayi Odası (ALTSO) tarafından Alanya'nın en yoğun kamu kuruluşlarından olan tapu sicil müdürlüğüne 2 adet sözleşmeli personel desteği yaptı.

    Alanya'nın işlem yoğunluğu bir hayli fazla olan Tapu Sicil Müdürlüğü’ne yapılan personel takviyesi dolayısıyla Kaymakam Erhan Özdemir, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e teşekkür etti. Başkan seçildikten sonra ilk tebrik ziyareti yapan Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir'e idaei ziyarette bulunan ALTSO Başkanı Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, kendisine teşekkür etti.

    ALTSO Başkanı Şahin, Kaymakam Özdemir’in kendilerine yapacakları çalışmalarda öncülük yapacağını ve ondan alacakları enerji ile projelerini hayata geçirmeyi planladıklarını söyledi. ALTSO Başkanı Şahin, ayrıca Kaymakam Özdemir’in isteği ile Alanya’nın en yoğun çalışan kurumlarından Tapu Sicil Müdürlüğü’ne 2 adet personel takviyesi yaptıklarını ve bu personelin giderlerinin de oda tarafından karşılanacağını kaydetti. Şahin açıklamasında, oda üyelerinin Tapu Sicil Müdürlüğü’nde zaman kaybına uğramaması ve buradaki işlemlerin eksiksiz ve en hızlı biçimde yapılabilmesi konusunda üzerlerine düşen çalışmayı yapmaya devam edeceklerini belirtti.

    Kaymakam Özdemir de yeni ALTSO yönetiminin büyük bir hizmet aşkı ile göreve geldiğini ve yaşadıkları heyecanı kendisinin de hissettiğini belirtti. Yapacakları her türlü çalışmada ALTSO ile işbirliği yapacaklarını işaret eden Kaymakam Özdemir, ALTSO Başkanı Şahin ve çalışma arkadaşlarını tebrik ederek bazı projelerde ALTSO’nun gücünden yararlanacaklarını sözlerine ekledi.

    ALTSO heyeti daha sonra sırasıyla Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kösoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Alper Çetinkaya ve Cumhuriyet Başsavcısı Yener Yavuz’u ziyaret etti. Ziyarette kurumlar arası işbirliği konuları görüşüldü. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, amaçlarının ilçemize hizmet eden kurum, kuruluş ve kişilerle bir arada hizmet vermek olduğunu belirtti. 
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER