ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Çok Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Mayıs 2013 Salı 15:42

Alışveriş şenlikleri Manisa'nın ticari hayatına canlılık getirdi

Alışveriş şenlikleri Manisanın ticari hayatına canlılık getirdi


 Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Koşmaz, geçen günlerde ilkini düzenlediklerini alışveriş şenlikleriyle şehrin ticari hayatına canlılık getirdiklerini bildirdi. Koşmaz, hem işyerlerinin hem alışveriş yapan vatandaşın hem de Maliye'nin bu işten kârlı çıktığını ifade etti.

Koşmaz, yeni yönetim kuruluyla birlikte Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Ziyarette konuşan Koşmaz, MTSO'nun kısa bir süre önce organ seçimlerini tamamladığını hatırlatarak, "Yeni yönetim kurulu, yeni meclis başkanlığı oluşturuldu. Önümüzdeki dönemde belediyemizle birlikte Manisa ve Manisalıya neler yapabileceğimiz tartışacağız.” dedi. Düzenledikleri alışveriş şenlikleriyle Manisa'nın ticari hayatına canlılık getirdiklerini vurgulayan Bülent Koşmaz, “Gözle görülür bir canlılıktı bu. Belediye Başkanımız'ın çok büyük destekleri oldu. Biliyorsunuz, en son Volkan Konak konserini belediyemiz bize hediye etti. Kendilerine bu şölendeki katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Başkan Ergün de yeni seçilen ekibi tebrik etti. Her zaman kurumlar arası işbirliğine önem verdiklerini dile getirdiklerine vurgu yapan Ergün, "Sonuçta hepimiz Manisa'da yaşıyoruz, Manisa'nın havasını soluyoruz, suyunu içiyoruz. Hep beraber bu şehri paylaşıyoruz. Kurumlar arası işbirliğinin devam etmesinin yanındayız. Alışveriş şenlikleri Manisa'da ilk defa yapıldı. Manisa adına, esnaf adına, katma değer adına aldığımız netice, düşündüğümüzün iki katının da üstünde oldu. Ucundan da olsa içinde bulunmaktan duyduğumuz mutluluğumuzu ifade etmek istiyorum. Önemli olan bu coşkunun, bu güzel etkinliklerin daha da fazlalaşarak, Manisa halkının daha mutlu olabilmesidir.” dedi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER