ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 14:33

AK Partili Yağcı’dan Seyhan Kaymakamı Okur’a ziyaret

AK Partili Yağcıdan Seyhan Kaymakamı Okura ziyaret


Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, Seyhan Kaymakamlığı görevine atanan Ahmet Okur’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Seyhan'ın sürekli göç aldığını söyleyen Ziyaeddin Yağcı, "Adana’nın en büyük ilçesi Seyhan’dır. Doğaldır ki, en fazla göçüde bu ilçemiz alıyor. Bununla birlikte fakirlikte beraberinde geliyor.” dedi. Kamu kurum ve kuruluşlarının büyük çoğunluğunun Seyhan’da olduğunu hatırlatan Yağcı, “Kamu görevi yürütürken hayırlı hizmetler yapmak, vatandaşa faydalı olmak önemlidir. Yine genç ve tecrübeli bir kaymakamın Seyhan’a atanmış olması, ilçemize devletimizin verdiği önemi gösteriyor. Biz de heyet olarak başarılı ve hayırlı işler yapacağınıza inanıyor, görevinizde başarılar diliyoruz.” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ahmet Okur, temel görevlerinin ihtiyaç sahibi vatandaşa el uzatmak olduğunu söyledi. İdareci olarak vatandaşa en iyi hizmeti vereceklerini kaydeden Okur, “İstanbul Maltepe’den geldim. Aslen Hataylıyım. Önceki görev yerimizde geliştirdiğimiz bazı projeleri burada da uygulayıp, ihtiyaç sahibi vatandaşların daha rahat hizmet almasını sağlamak istiyorum. İşlemleri kolaylaştırıcı çözümleri Seyhan’da da uygulamak gerekiyor. Bundan maksat; insanımız devletine uzak kalmasın, sıcaklık hissetsin, baba şefkatini hissetsin.” şeklinde konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER