ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Nisan 2013 Pazartesi 14:05

AK Partili vekil kaza yaptı

AK Partili vekil kaza yaptı

Ankara Milletvekili Şahin, kaza yaptı.


Kırıkkale-Kayseri Karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında AK Parti Ankara Milletvekili Fatih Şahin, kaza yaptı. Kırıkkale’nin Keskin ilçesi girişinde meydana gelen kazada milletvekili Şahin ve şoförü Mustafa Özalp hafif şekilde yaralandı.

Kayseri’de bir cenaze törenine katılmak için Ankara’dan Kayseri’ye giden Özalp’in kullandığı 06 DP 4035 plakalı milletvekili aracı, kilometre 20’de yerin yağışlı olması sebebiyle bariyerlere çarptı. Çarpma sonucunda milletvekili ve şoförü Keskin Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Filmleri çekilen Şahin’in durumunun iyi olduğu, Özalp'in ise Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’ne kaldırıldığı belirtildi. Milletvekili Şahin’in yaralandığını duyan Kırıkkale Belediye Başkanı Veli Korkmaz, Keskin Belediye Başkanı Bayram Sakallı, Kaymakamı Niyazi Ulugölge ve partililer, milletvekili ile şoförünü ziyaret etti.

Fatih Şahin Ankara’ya dönerken, şoförü ise Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde müşahede altında tutuluyor.

Yerin yağışlı olmasından dolayı kaza yaptıklarını açıklayan milletvekili Fatih Şahin, kazayı ucuz atlattıklarını belirterek, kaza sonrasın kendinsin yardımına koşanlara teşekkür etti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER