ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Nisan 2014 Çarşamba 19:10

7 Kocalı Hürmüz gerçek oldu

7 Kocalı Hürmüz gerçek oldu

17 yaşında düğün günü ortadan kaybolan Gülşah Taşkın’ın yedi kez farklı kişilerle nişanlandığı ortaya çıktı.


Naime Gündüz- Yazete.com

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Muğla Köyceğiz’de 19 Nisan’dan bu yana kayıp olan Gülşah Taşkın ile ilgili ortaya çıkan detaylar izleyenleri şaşırttı.

17 yaşındaki Gülşah Taşkın kaybolmasını ardından Müge Anlı’ya başvuran Gülşah Taşkın’ın resmi nikahlı eşi Erol Ukuşlu ile beraber Gülşah’ın annesi ve 2 eski nişanlısı da canlı yayına geldi. Programın ilerleyen dakikalarında Müge Anlı’ya telefonla bağlanan Mehmet, Mustafa, Erdal ve Ali isimli kişiler Gülşah ile nişanlandıklarını söyledi.

Bu şekilde kızını nişanladığı isimlerin sayısı yediye ulaştığı anne tarafından doğrulandı,  Nişanlıların özellikle ikisi aynı tarihte aynı kızla nişanlı olmaları dikkat çekti. Her birinden nişanlandığında ziynet eşyası, kıyafet ve cep telefonu isteyen Gülşah Taşkın ve ailesi nişanlar bozulduktan sonra da altınları geri vermediği belirtildi. Bu iddiaların hepsini doğrulayan anne Cennet Taşkın, derdinin sadece kızını bulunması olduğunu ifade etti.

Baba Taşkın’ın da tutuklama emri nedeniyle yayına gelmediği programa canlı telefon bağlantısıyla katıldı. Hayatından endişe edilan Gülşah kına gecesi herkes uyduktan sonra babısnı cebindeki parayı ve kınada takılan altınları alıp ortadan koybolmuş. 

Ayrıca Taşkın ailesinde kalan 3 çocuklu Dilek Hanım’ı da başkalarına bekar olarak tanıttıkları ortaya çıktı.
 

KAYNAK:
yazete.com
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER