ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Nisan 2014 Çarşamba 20:03

4 yaşındaki çocuk ahırda ölü bulundu

4 yaşındaki çocuk ahırda ölü bulundu

Küçük çocuk uzun süredir kullanılmayan bir ahırda boğazı ve sağ bileği kesilmiş halde bulundu.


Aydın’ın Efeler İlçesi’nde, evlerinin yakınında bileği ve boğazı kesik ağır yaralı bulunan 4 yaşındaki Caner Çerit'in otopsi raporu sonuçlandı.

Aydın’da 4 yaşındaki C.C.’nin şüpheli ölümüyle ilgili açıklama yapan valilik, bir kaza sonucu olduğunu, herhangi bir tecavüz veya cinsel istismarın söz konusu olmadığını açıkladı.

Aydın Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılan küçük çocuk, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Doktorlar, çocuğa cinsel saldırı şüphesi üzerinde durulduğunu bildirdi. Polis, katilinin bulunması için geniş çaplı soruşturma başlattı.

ÖN OTOPSİ RAPORU AÇIKLANDI!

Aydın’ın Efeler İlçesi’nde, evlerinin yakınında bileği ve boğazı kesik ağır yaralı bulunan 4 yaşındaki Caner Çerit’in, hastanedeki ön otopsisi tamamlandı. Hastane morgundaki otopsi sonucunda Caner Çerit’de tecavüz bulgusuna ratlanmazken, boğazındaki kesiğin çivi batması, bileğindeki kesiğin ise de tel örgülere takılması sonucu meydana geldiği bildirildi.

VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI

Valilikten yapılan yazılı açıklamada şunlar kaydedildi: “Bazı sanal basın organlarında yer alan, İmamköy’de 4 yaşındaki çocuğun ölümüyle ilgili olarak aşağıdaki açıklamanın yapılması uygun görülmüştür. İmamköy’de ikamet eden C.C. adındaki çocuğun ölümüyle ilgili olarak yapılan incelemelerde, bahsi geçen çocuğun düşmesi sonucu kaza ile öldüğü, herhangi bir tecavüz veya cinayetin söz konusu olmadığı otopsi raporuyla ortaya çıkmıştır. Halen gerekli araştırmalar devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

C.C., evlerinin yakınında bulunan metruk bir binada, boynundan ve elinden yaralı olarak dedesi Cafer C. tarafından bulunmuş, kaldırıldığı Atatürk Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetmişti.

TUVALET İÇİN PANTOLONUNU İNDİRİNCE

Köylülerden Ramazan Saraç, komşunun ahırında bileği ve boğazı kesik, ağır yaralı bulunan ve kaldırıldığı hastanede ölen 4 yaşındaki Caner Çerit’in çivili tahta üzerine düşerek öldüğünü ileri sürdü.

Saraç, şu iddiada bulundu:

"Küçük Caner, birlikte oynadığı diğer çocuklara tuvaleti geldiğini söyleyip, yanlarından ayrılmış. Ardından ortadan kaybolduğu fark edilince ahırda bulunmuş. Burada tuvalet ihtiyacını gidereceği sırada üzerinde beş çivi olan tahtanın üzerine düştüğü, sanılıyor. Düşme sonucu boynuna saplanan tahtadan kurtulmak isterken de çivilerin bileğini kestiği tahmin ediliyor. Pantolonu inik olduğu için de önce tecavüze uğradığı zannedildi. Jandarma, kanlı çivili tahtayı incelemek üzere götürdü. Acımız, büyük." 

KAYNAK:
DHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER