ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Parçalı Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Ağustos 2014 Pazartesi 15:13

4 saat arayla hayata veda ettiler

4 saat arayla hayata veda ettiler

California'da tanışıp evlenen ve ömürlerinin sonuna kadar hiç ayrılmayan Simpson çifti, yan yana yataklarda el ele yatarken 4 saat arayla hayata veda etti.


Dünyanın birçok ülkesinde insanlar evlenirken aynı yemini eder, "Hastalıkta, sağlıkta, ölüm sizi ayırıncaya kadar..." Ancak modern zamanın evliliklerinde çok azı gerçekten böyle bitiyor. California'da tanışıp evlenen ve ömrünün sonuna kadar burada yaşayan Simpson çiftinin ölümleri ise birçok insanı duygulandırdı.

Maxine Simpson kanserle boğuşuyordu ancak eşi Don evde kalçasını düşüp kırdı. Hastanede kalan çift için çocukları bir karar verdi "Bu onları son kez bir araya getirişimiz olabilir" dediler. 62 yıldır birlikte olan çift eve gönderildi, yan yana yataklara yatırıldı ve el ele uyurken 4 saat arayla hayatını kaybetti.

"Son anlarını fotoğrafladılar"

Tüm aile gözyaşlarına boğuldu. Torun Melissa Sloan durumu şöyle anlatıyordu: "Kalbimde böyle bir şey olacağını hep hissetmiştim. Büyükannem ve büyükbabamın birlikte öleceğini biliyordum. Bu gerçekten inanılmaz, gerçek aşk hikayesi." Çiftin torunu Melissa büyükannesi ve dedesinin son anlarını fotoğrafladı.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER