ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Çok Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Ocak 2013 Pazartesi 10:02

303 kadın girişimci bir araya geliyor


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Bursa Kadın Girişimciler Kurulu; yeni döneme hızlı başladı. Kurul; 23 Ocak Çarşamba günü 'At şu adımı' konulu toplantıyla Türkiye Uğur Böcekleri Programının kurucu lideri Ahmet Şerif İzgören’i kadın girişimcilerle buluşturacak.

    Kadın girişimci potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi amacıyla politika belirlemek ve girişimcilik kültürünün kadınlar arasında gelişmesine öncülük etmek amacıyla kurulan TOBB Bursa Kadın Girişimciler Kurulu, 2013 – 2014 çalışma takvimine 23 Ocak’ta açılış toplantısıyla start verecek. Bursa ve ilçelerindeki ticaret ve sanayi odaları ile ticaret borsalarını temsilen 303 girişimci işkadınının bir araya geleceği toplantıda, yıllık hedefler gözden geçirilecek, stratejik plan sunulacak ve çalışma grupları oluşturulacak.

    Açılış toplantısının ardından saat 15.30’da Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda Türkiye Uğur Böcekleri Programı'nın kurucu lideri Ahmet Şerif İzgören 'at şu adımı' konulu bir konuşma yapacak.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER