ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Çok Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Nisan 2014 Salı 20:22

23 Nisan şenliğinde jimnastik gösterisi

23 Nisan şenliğinde jimnastik gösterisi


Balıkesir'in Edremit ilçesinde Şükrü Tunar Kültür Merkezi'nde düzenlenen 23 Nisan şenliklerinde Edremit Özel Özcan İlkokulu öğrencileri hafta sonu jimnastikte kazandıkları il 1'nciliği hünerlerini sergiledi.

Balıkesir'de okullar arası yapılan artistik jimnastik yarışmasında Özel Özcan İlkokulu öğrencisi Kerem Narlıoğlu ferdi sıralamada il 1'ncisi, İbrahim Bedreddin Akay il 3'ncüsü ve Ahmet Tığrıkgülü il 4'ncüsü olmuştu. Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezi'nde düzenlenen 23 Nisan Çocuk Bayramı şenliğinde Edremit Körfezi'nin gururu olan Özel Özcan İlkokulu öğrencileri trambolin ve yer gösterileriyle izleyenleri coşturdu.

Özel Özcan Koleji beden eğitim öğretmeni aynı zamanda milli jimnastik hakemi Hüseyin Narlıoğlu, ''23 Nisan şenlikleri adı altında bir gösteri yaptık. Gösteriye çıkan ekibimiz geçen sene Türkiye şampiyonu olan ekibimiz. Bu sene miniklerde il 1'ncisi olan ekibimiz, gösterilerini çok güzel bir şekilde sergilediler. Bugün trambolin ve yer gösterisi şeklinde bir şov yaptılar, yerde de amudlar ve çemberler şeklinde minikler gösteri yaptılar. Edremit'in adını sporda da duyurduğumuz için mutluyuz.'' dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER