ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2014 Cuma 16:02

2014'e aşkla mı girdiniz?

2014e aşkla mı girdiniz?

2014’e aşkla girmek isteyenler 2013’ün son günlerinde cep telefonlarından ayrılamadı.


Yeni yıl heyecanını yeni bir aşkla perçinlemek ve 2014 enerjisini ikiye katlamak isteyenler 2013’ün son günlerinde Siberalem.com’un iOS uygulamasına akın etti.

Siberalem.com’un iOS uygulamasının trafiği, 2013’ün son 5 gününde, diğer günlere oranla yüzde 20 artış gösterdi. Siberalem.com kullanıcıları, 31 Aralık gecesi bile cep telefonlarından aşkı aramaya devam etti.

Aşkını internette ve şimdi de mobil dünyada arayanların sayısı hızlı bir artış göstermeye devam ediyor. Siberalem.com’un, cep telefonundan da aradığı aşkı bulmak isteyenler için geliştirdiği iOS uygulaması, yılın son günlerinde kullanıcılardan yoğun ilgi gördü. 2014’e aşksız girmek istemeyenler Siberalem.com’a ve iOS uygulamasına koştu. Sitenin ve mobil uygulamanın trafiği, geçtiğimiz yıllardan farklı olarak, yılın son gününde de hızlı bir yükseliş sergiledi. 31 Aralık gecesi aşk arayan Siberalem.com’a sığındı. Siberalem.com’un iOS uygulamasının trafiği, 2013’ün son 5 gününde, diğer günlere oranla yüzde 20 artış gösterdi.

2014 dileklerinin hükümdarı “aşk” Siberalem.com’un trafiğinin yılın son günlerinde hızlı bir artış göstereceğinin ilk sinyalleri, geçtiğimiz günlerde yapılan ankette de kendini hissettirdi. Siberalem.com’un online dergisi Lovemag ve Facebook sayfası üzerinden gerçekleştirdiği ankete katılanların yüzde 55’i “Yeni yıldan en büyük beklentiniz nedir?” sorusuna “Aşk” yanıtını verdi. Para ve kariyer yanıtlarının geride kaldığı bu yarışta liderliği aşk alırken, günümüzün en popüler dileği de belirlenmiş oldu.

Siberalem.com hakkında:

2000 yılında kurulan Siberalem.com, Türkiye’nin en eski ve en büyük ilişki ve arkadaşlık sitesi. Kurulduğu günden bu yana üye sayısı hızla artan Siberalem.com’da milyonlarca kişi sohbet etti, yüzbinlerce kişi tanıştı ve onbinlercesi evlendi. Toplam 15 milyonu aşkın kayıtlı üyesi bulunan Siberalem.com, yenilikleri ve hizmetleriyle üyelerine birçok ayrıcalık sağlıyor. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER