ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Hafif Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Kasım 2012 Salı 14:06

2007 model 26 tonluk tanker aldı

2007 model 26 tonluk tanker aldı


Ankara Büyükşehir Belediyesi, Şereflikoçhisar Belediyesi'ne 2007 model 26 tonluk tam tertibatlı ve aynı zamanda itfaiye özelliği de bulunan sulama tankeri hibe etti. Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Hakverdi Altuğ, "Yardım elini ilçemizin üzerinden hiç çekmeyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e ve Hizmet-İş Sendikası Ankara Şube Başkanı Ömer Yılmaz'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

Daha öncesinde bir adet sulama tankeri, bir adet silindir, bir adet kepçe ve bir adet yol süpürme aracı hibe eden Ankara Büyükşehir Belediyesi, Şereflikoçhisar'a destek kapsamında bu defa 26 tonluk tam tertibatlı ve aynı zamanda itfaiye özelliği olan sulama tankeri hibe etti.

Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Hakverdi Altuğ, Tuzgölü Meydanı'nda yaptığı basın açıklamasında, "Yardım elini ilçemizin üzerinden hiç çekmeyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e ve Hizmet-İş Sendikası Ankara Şube Başkanı Ömer Yılmaz'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İlçemize düzenli olarak araç, gereç, asfalt ve arazöz yardımında bulunan Sayın Başkanımız Melih Gökçek’i bu millet unutmayacaktır." dedi.

Başkan Altuğ konuşmasının ardından kamyonun direksiyonuna kendisi geçerek ilçe turu atarak Şereflikoçhisarlıları selamladı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER