ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Hafif Yağmur
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Ekim 2014 Perşembe 13:46

174. olunca büyük ikramiye ona çıktı

174. olunca büyük ikramiye ona çıktı

Bursa’da elektrik ve su faturalarını ödemek için PTT Başmüdürlüğü’ne gelen 44 yaşındaki tarım eksperi Selçuk Kalkan büyük sürpriz yaşadı.


Bursa’da elektrik ve su faturalarını ödemek için PTT Başmüdürlüğü’ne gelen 44 yaşındaki tarım eksperi Selçuk Kalkan büyük sürpriz yaşadı. 174.yılını kutlayan PTT, bugün 174 sıra numaralı müşterisine akıllı telefon ve GSM hattı hediye etti.

PTT’nin 174.Yılı Ulucami karşısındaki PTT Merkez binasında düzenlenen etkinlikle kutlandı. 174.Yıl olması sebebiyle, sırada bekleyen ve sürprizden habersiz olan 174’ncü kişiye akıllı telefon ve PTTCELL hat hediye edildi.

Büyük bir sürprizle karşılaştığını dile getiren Selçuk Kalkan, "Buraya elektrik ve su faturalarımı yatırmak için geldim, benim içinde büyük bir sürpriz oldu. PTT’nin 174.kuruluş yıl dönümüne denk geldim, 174 numaralı sırayı çektim. Karşılığında ise akıllı telefon kazandım. Bu tür etkinlikleri son derece olumlu buluyorum. Vatandaşların bu tür sürprizlere ihtiyacı var. Oldukça şaşırdım, hatta faturalarımı da PTT ödese sevinirim. Telefonum oldukça eskiydi yeni telefonu kullanmayı düşünüyorum." diyerek şaşkınlığını belirtti.

Ardından Bursa PTT Baş Müdürü Osman Tekin, 174 numaralı sırayı çeken Selçuk Kalkan’a akıllı telefonunu ve PTTCELL hattını hediye etti. Kutlamaya katılan Özel Birey Okulu 4.Sınıf öğrencileri, anne ve babalarına yazmış oldukları telgrafları yolladılar.


KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER