ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Parçalı Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Nisan 2013 Salı 10:17

Yetkililer HTC One'dan bir hayli memnun!

Yetkililer HTC Onedan bir hayli memnun!

Yetkililer HTC One'ın sahip olduklarının yanı sıra telefonun satışlarından memnun görünüyor.


Galaxy S4 lansmanı sonrası telefonda yer alan plastik kasa ve tasarıma atıfta bulunarak Galaxy S4'ün serinin önceki modellerine karşın bir farklılık sunmadığını ve bu özellikleriyle telefondan oldukça memnun olduklarını bildiren HTC yetkilileri, One modelinin satışa sunulmasıyla memnuniyetlerini dile getirmeye devam ediyor.

Business Insider’a konuşan HTC Kuzey Amerika Başkanı Mike Woodward “Gerçektende bizim için büyük bir hafta oldu” değerlendirmesinde bulundu. Galaxy S4 değerlendirmesine atıfta bulunan Woodward, “HTC One’ın sunduğu tasarım ve kullanılan malzeme ile gurur duyuyoruz. Şimdiye kadar tempolu bir satış gerçekleştiriyoruz ve bu da ne kadar başarılı bir ürün sergilediğimizi gözler önüne seriyor” açıklamalarında bulundu.

Süreç başında tedarik sıkıntısı yaşayan telefon daha sonra Hollanda’da yasal bir çatışmaya takılmış ve ön yasak konmuştu. Neyse ki söz konusu durum hemen düzelti ve ön tedbir kaldırıldı. Telefon geçtiğimiz hafta dünya genelinde daha yaygın olarak satışa sunulmuştu. Önümüzdeki hafta 7 Mayıs’ta ülkemizde de satışa sunulacak telefonun Galaxy S4 satışlarını baltalaması bekleniyor.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER