ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Nisan 2013 Perşembe 07:28

Yeni Nokia Asha görüntülendi

Yeni Nokia Asha görüntülendi

Nokia'nın yeni telefonundan görüntüler var


Nokia Asha serisinden yeni bir telefon geliyor. Nokia Windows Phone 8 serisinde orijinal bir çizgiyi yakalayarak, Xperia serisi gibi benzer tasarımlarla yeni telefonlar üretmeyi sürdürüyor. Aslında Nokia Asha ve Lumia serisinin Nokia'nın akıllı telefon marketindeki itibari için iyi geldiğini söyleyebiliriz.

Nokia Asha serisinde şimdiye kadar heyecan verici bir özellik bulunmuyordu. Yeni görüntülenen telefonun ileri seviye bir telefon olup olmadığını zaman gösterecek. Nokia'nın yeni Asha telefonu olarak yayınlanan görüntülerin netliği belli değil. Görüntüler gerçek de olabilir, konsept görüntüler de olabilir.

Ancak şunu söyleyebiliriz, bu telefon serisi de tasarım olarak Lumia serisine yaklaşıyor. Ayrıca telefonun Windows Phone 8 ile geleceği nerdeyse kesin. Telefonun Lumia serisinden farklı olarak tasarımının daha iPhone benzeri olduğunu söyleyebiliriz.

Nokia'nın bu telefonunu iPhone'larla benzer özelliklerde getirmesi ya da üst seviye özelliklerde bir telefon sunması muhtemelen yeni rakip olarak sahaya çıkmak istediğinin bir göstergesi olacak.

 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER