ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Ekim 2014 Perşembe 00:45

"Yeni nesil televizyon" ile tanışın!

"Yeni nesil televizyon" ile tanışın!

Danimarkalı ses ve görüntü sistemleri üreticisi Bang & Olufsen, yeni nesil televizyonu BeoVision Avant’ın 85 inçlik versiyonunu tanıttı.


Danimarkalı high-end ses ve görüntü sistemleri üreticisi Bang & Olufsen, televizyon izleme deneyimini sinema keyfine dönüştürecek ve televizyonun evlerdeki yerini yeniden tanımlayacak BeoVision Avant’ın yeni 85 inçlik versiyonunu Adahan İstanbul Hotel’de gerçekleşen organizasyonla tanıttı. Bang & Olufsen ile Parkes Floors & Deco iş birliğiyle gerçekleşen geceye Bang & Olufsen Kreatif Direktörü, dünyaca ünlü Danimarkalı tasarımcı Johannes Torpe ev sahipliği yaptı. Bang & Olufsen Kreatif Direktörü Johannes Torpe “BeoVision Avant’ın yeni 85 inçlik versiyonu, televizyonun evlerdeki yerini yeniden tanımlıyor ve sihirli bir görsel deneyim ve etkileyici bir ses performansı sunuyor. BeoVision Avant 85 incelikli işçiliği ve yalın tasarımıyla evinizin başköşesine yerleşirken harika görüntü ve ses kalitesi ile bugüne kadarki televizyon deneyimlerinizi size unutturacak” şeklinde konuştu.

1414004778_14-johannes-torpe-beovision-avant-85.jpg

BeoVision Avant 85:

BeoVision Avant 85, motorlu stant ve duvar konsoluyla kullandığında size doğru hareket ediyor, izlemeyi bıraktığınızda ise tekrar duvara doğru gidiyor. Böylece yaşam alanlarında daha az yer işgal ediyor. En sevdiğiniz koltuğunuza görüş açınızı, favori pozisyonunuzu, sevdiğiniz kanalı ve ideal ses ayarını kaydedebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra BeoRemote One uzaktan kumanda ile tek tuşla, daha önce kaydettiğiniz, televizyonunuzun bu üç ayarını anında en sevdiğiniz şekle getirebiliyorsunuz. Kapatıldığında da otomatik olarak, hoparlörü kapanıyor ve tekrar duvara bitişik konumuna dönüyor.

1414004813_2-bangolufsen-beovision-85.jpg

Başka hiç bir televizyonda bulamayacağınız ses performansı gösteren BeoVison Avant 85, aynı anda hem merkezi kanal hem de stereoya sahip entegre 3 kanallı hoparlör çözümü ile optimize edilmiş konuşma yenileme özelliğiyle olağanüstü iyi bir stereo performansı ve en ekstrem spor veya aksiyon görüntülerini izlerken dahi sizi tatmin edecek kristal netlik ve dinamik hassasiyet sunuyor. Sinemanın gerçek gücünü de 2D lokal arka aydınlatma karatmasıyla son teknoloji doğrudan tip LED ile yaşam alanlarına taşıyor. Ses çözümünü 7.1 surround çözümüne yükseltmek isterseniz, TV Kusursuz Kablosuz Ses konsepti ile donatıldığından bunu kablosuz da yapmanız mümkün.

Nişantaşı mağazasında 32.000 Euro’dan satışa sunulan ürün, 1.400 Euro’dan başlayan fiyat seçenekleriyle duvara, masaya veya yere monte edilebiliyor.ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER