SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Aralık 2014 Perşembe 12:02

Yeni Google Glass sızdı mı?

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/yeni-google-glass-sizdi-mi-1491030-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/yeni-google-glass-sizdi-mi-1491030-622x360.jpg
Yeni Google Glass sızdı mı?

Yayımlanan yeni görüntünün yeni nesil Google Glass'a ait olduğu iddia ediliyor.


Geçtiğimiz günlerde Google'ın yeni nesil Google Glass’ı 2015 yılında piyasaya süreceğini öğrendik. Yeni Google Glass özellikle donanım tarafında mevcut Google Glass’dan bir hayli ileride olması bekleniyor.

Google cephesinde yeni Google Glass’ın hazırlıkları devam ededursun, akıllı gözlük için yapılan bir patent başvurusu neticesinde alt bölümdeki görüntü elde edildi. Sızan resim, yeni nesil Google Glass’ın muhtemel tasarımını sergiliyor olabilir; ya da Google’ın test aşamasında çok sayıdaki prototip cihazlardan biri olabilir. 

1417648504_new-google-glass.jpg

Kısa süre önce yayımlanan haberlerde yeni nesil Google Glass’ta Texas Instruments çip yerine Intel cephesinden bir işleminin kullanılacağı iddia edildi. Hatta Google ve Intel Google Glass için iş piyasası üzerine yoğunlaşacak.

Google mevcut durumdaki giyilebilir ürünü henüz yaygın şekilde satışa sunmadı. Sınırlı bölgelerde satışta olan Google Glass hala yoğun olarak geliştiricilerin elinde hayat bulmaya çalışıyor ve Google Glass’ın şu an ki fiyatı 1.500$.

Yeni Google Glass’ın kesin olarak ne zaman tanıtılacağı gizemini koruyor. KAYNAK : Yeni Google Glass sızdı mı?

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Dünyanın en iyi kamerasına sahip

SONRAKİ HABER

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Android telefonların satışını azalttı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.