ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Nisan 2013 Perşembe 21:47

Yazılımı resmen yayınlandı

Yazılımı resmen yayınlandı

Herkesin merakla beklediği Samsung'un yeni telefonu Galaxy S4 satışa sunulmadan yazılımını yayınladı.


Samsung üst sınıf akıllı telefonu dün itibariyle Türkiye de dahil olmak üzere birçok ülkede tekrar görücüye çıkardı. Ülkemizde yapılan kapsamlı etkinlikle birlikte Ankara ve İstanbul’da dev konserler organize edilecek. Telefon 27 Nisan itibariyle 1.999 liralık fiyatla satışa sunulacak.

14 Mart’ta Amerika’da düzenlenen Unpacked etkinliği sonrası telefonda yer alan yazılım sammobile tarafından elde edilmişti. Site söz konusu ROM’u yayınlanmış ve özellikle geliştiriciler birçok uygulamayı Samsung’un diğer telefonlarına uyarlamayı başarmıştı. Bunların başında yenilenen S-Voice ve S-Translate geliyordu. Bir hatırlatma yapmak gerekirse elde edilen yazılım Samsung tarafından sunulan stabil ve hazır bir yazılım değildi.
1366902926_samsung-galaxy-s4.jpg

Samsung birçok üst sınıf telefonda yaptığı gibi Galaxy S4’ü de satışa sunmadan telefonda yer alan yazılımı resmen yayınladı. Geliştiricilerin işini bir hayli kolaylaştırması beklenen GT-I9500 versiyonlu yazılımı buradan indirebilirsiniz.

I9500ZCUAMDG ile kodlanmış yazılım Android 4.2.2 temeline dayanaktadır. Telefonda yer alan arabirim ise Touchwiz Nature UX 2.0

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER