ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ağustos 2013 Çarşamba 14:38

Xperia S/SL ve Acro S için yeni bir güncelleme yayınlandı

Xperia S/SL ve Acro S için yeni bir güncelleme yayınlandı

Güncelleme kapsamında önemli iyileştirmeler yer alıyor.


Bir yandan güncel modeller için güncelleme dağıtmaya devam eden Sony, başta Xperia S olmak üzere 2012 yılı modeller için de kullanıcılara güncelleme sunmaya devam ediyor. Xperia S, Xperia SL ve Xperia Acro S için son olarak Android 4.1.2 güncellemesinin dağıtımını gerçekleştiren Sony, söz konusu konu modeller için birçok noktada iyileştirme sağlayan kapsamlı bir güncelleme daha başlattı.

1377671537_sony-xperia-s-jelly-bean-412-rolling-out.jpg

OTA ve Sony PC Companion üzerinden dağıtımı sağlanan güncelleme paketinde yer alan yeniliklere değinecek olursak; kamera çekimlerinde beyaz dengesinde yapılan iyileştirmeler, 1080p video kaydında sağlanan gelişmeler, 2G şebekede artırılan bağlantı gücü, Exchange Active Sync geliştirmeleri, home butonu ile Google Now’a erişim ve pil noktasında sağlanan optimizasyonlar.

Yapılan açıklamada güncellemenin taşıyıcı ve bölgelere göre farklılık göstereceği bildirildi. Siz de Ayarlar-Telefon hakkında- Yazılım Güncellemeleri sekmesinde güncelleme kontrolü yapabilirsiniz. KAYNAK : Xperia S/SL ve Acro S için yeni bir güncelleme yayınlandı

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER