ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Ağustos 2013 Cuma 21:59

Xperia Honami'ye ait yeni görseller sızdırıldı!

Xperia Honamiye ait yeni görseller sızdırıldı!

Mobil dünyasını yerinden oynatacak telefonun yeni görselleri çok beğenildi...


Sony'nin önümüzdeki haftalarda tanıtmasını beklediğimiz, üzerinde yoğun dedikoduların yapıldığı yeni Xperia Honami'nin görselleri dur durak bilmeden gelmeye devam ediyor. Dünya devi Sony'nin IFA 2013 ile Eylül'de tanıtması beklenen yeni amiral gemisi Xperia Honami bu zamana kadar gelişen mobil teknolojilerin neredeyse tamamını bünyesinde barındıracak.

Telefon 5 inç boyutuyla, Triluminos teknolojisinin kullanıldığı bir Full HD ekrana sahip olacak. 20.7 MP çözünürlüğündeki kamerası ile akıllılar dünyasını kasıp kavuracak gibi duruyor. Xperia Z ile arka kasa dizaynı bakımından oldukça benzerlik gösteren Honami, daha geniş bir kamerayla dikkat çekiyor.

1375455311_1.jpg

Yukarıda bahsettiğimiz kamera özellikleri, bir sonraki sayfada yer alan kamera çözünürlük görseliyle desteklenmiş oluyor. Honami olmasına muhtemel olarak bakılan bu cihazın özellikleri kullanıcıyı büyüleyecek. Facebook'a yüklendiği iddia edilen bir fotoğrafın, çözünürlüğü düşse de yeni Honami'ye ait olduğu iddia ediliyor, işte o görseller ve yeni amiral gemi Xperia Honami.

Xperia Honami'nin diğer görselleri için tıklayın! - 2. Sayfa


1375455552_2.jpg


1375455564_3.jpg

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER