ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Aralık 2012 Perşembe 04:40

WİNWİN’den hediye yağmuru

WİNWİNden hediye yağmuru

Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren firma “Gülümseten Hizmetler” sloganıyla bu kez de Winwin kullanıcılarını gülümsetecek.


Mobil ödeme ile sektöründe ilk ve tek marka olan Winwin yeni bir uygulamaya daha başlıyor. \% yüz yerli sermayeli firma kullanıcılarına indirimler ve üye işyerlerinde kullanmak üzere hediyeler dağıtacak. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren firma “Gülümseten Hizmetler” sloganıyla bu kez de Winwin kullanıcılarını gülümsetecek

Kart, çek ve fiş sistemine gerek duymadan, "Mobil Ödeme" ile üye işyerlerimizde harcama yapabilme imkanı sağlayan Winwin, telefon numarasına tanımlanan şifre ile üye işyerlerinde yemek yemek ayrıcalığı sunuyor. Bunu yaparken de kullanıcıların memnuniyeti adına, Winwin kullanıcılarına özel indirimler, hediye bakiyeler sunuyor.

Cep telefon numarasına tanımlanmış şifre ve yaygın üye ağıyla son zamanlarda oldukça dikkat çeken marka Winwin, Türkiye’de hızlı ve güvenli yemek yemek isteyenlerin tercih edebileceği tek marka. Yemek yüklemelerini Winwin’le mobil olarak yapan kullanıcılar her Winwin alışverişinde hediye bakiye, hediye yemek ve \%40’a varan indirim kazanma fırsatı yakalıyor.

Winwin Genel Müdür’ü Ahmet Demir “Mobil Ödeme” sistemini Türkiye’ye ilk olarak Winwin’in getirdiğini ve kullanıcıların bu sistemle tanışması için yeni kampanyalar geliştirdiklerini ifade etti. Müşteri memnuniyeti ve sadakatine son derece önem verdiklerini söyleyen Demir, “Yaygın üye işyerleri ve oluşturulan kampanyalarla kullanıcıların hızlı ve güvenli yemek yiyebildiği bu sistemle tanışmalarını sağlıyoruz “dedi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER