ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Mart 2013 Salı 23:16

Whatsapp'ın tahtı sarsılıyor

Whatsappın tahtı sarsılıyor

Bildiğiniz gibi Whatsapp şuanda ünyanın en popüler anlık mesajlaşma yazılımı. Ancak şimdilik! Neden mi?


Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma yazılımı olan Whatsapp'ın ardından ortaya çıkan Messageme uygulaması hızla yayılıyor.

Mesajlaşma uygulaması o kadar çok ilgi gördü ki App Store'da birkaç günde en çok indirilen uygulamalar listesinde birinci sıraya çıktı.


Messageme uygulaması Whatsapp'ın aksine ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bu uygulamaya e-posta veya Facebook hesabınızdan kayıt olmanız mümkün. BlackBerry Messenger gibi çalışan Messageme'de arkadaşlarınızla konuşmanız için PIN numaranızı paylaşmanız yeterli. PIN numaranızı paylaştığınız arkadaşlarınız sizi Messageme üzerinden ekliyor ve sohbet başlıyor.

1363109047_101928499file.jpeg

Messageme iOS kullanıcılarına özel bazı özellikleri de içinde barındırıyor. iTunes üzerinden arkadaşlarınıza sevdiğiniz müzikleri gönderebiliyorsunuz. Ayrıca fotoğraf, ses kaydı, konum bilgisi ve resim çizimleri gibi Whatsapp'da bulunmayan bazı özellikleri de kullanmanız mümkün.

Ayrıca Messageme'ın Whatsapp'tan bir farkı da tablet üzerinde de kullanılabilir olması. Uygulama 7 Mart tarihinde hem iOS hem Android platformları için yayınlandı. Bakalım hangi uygulama bu savaşı  kazanacak?

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER