ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 11:08

Ultrapiksel kameraya güncelleme geldi!

Ultrapiksel kameraya güncelleme geldi!

HTC'nin One modelinde kullandığı yenilikçi teknolojisi ultrapiksel kamera için yazılım iyileştirmeleri kullanıcılara sunulmaya başlandı.


HTC’nin One modelinde ultrapiksel kamerada iyileştirmeler sağlamak adına bir güncelleme hazırlığında olduğunu geçtiğimiz haftalarda buradaki haberimizde duyurmuştuk. Tayvanlı üretici 1.29.401.13 seri numaralı güncellemenin OTA yoluyla kullanıcılara dağıtılmaua başlandığını bildirirken, söz konusu güncelleme kapsamında birçok iyileştirme ve yenilik sağlanıyor.

Güncelleme Andorid sürümünde herhangi bir farklılık sunmuyor. HTC’nin telefonda sunduğu yeniliklerin başında gelen Zoe uygulamasında attırılan ses kalitesi, ISO ayarlarının kullanıcı tarafından değiştirildiği durumlarda kullanıcı için doğru ISO miktarını gösterilmesi ve yeterli ışığın sağlandığı ortamlarda yakınlaştırma esnasında düşen kalitenin arttırılması söz konusu iyileştirmelerin başında geliyor.

HTC sunduğu güncellemenin performans noktasında da artış sağladığını altını çizerken,  güncellemenin kısa süre içerisinde tüm kullanıcılara ulaşacağı bildirildi. Nisan sonu itibariyle birçok ülkede satışa sunulacak telefonun mayıs ayı içerisinde ülkemizde de satışa sunulacağını hatırlatalım. Bu noktada Avea’nın ön talep toplamaya başladığı görülmüştü.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER