ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Temmuz 2013 Pazartesi 18:10

Ultrabook gücü, tablet özgürlüğü Acer Aspire P3'te

Ultrabook gücü, tablet özgürlüğü Acer Aspire P3te

Acer Aspire P3, mükemmel performansı ve uzun pil ömrüyle birlikte bir Ultrabook'un tüm vaat ettiklerini kullanıcılarına sunuyor.


Acer, Aspire P3 Ultrabook yalnızca 1.39 kg) ağırlığı ile derece kolay taşınabilir biçimi, mükemmel performansı ve uzun pil ömrüyle birlikte bir Ultrabook'un tüm vaat ettiklerini kullanıcılarına sunuyor. Dokunmatik ekranın notebook modunda veya klavye kasasından çıkarılarak tablet kullanımına izin veren tasarımıyla bir tabletin faydalarına yenilerini ekler. Bu da Acer kullanıcılarına, gelişmiş mobilitenin yanı sıra cihazlarını dokunmatik olarak en son uygulamalar, fotoğraf görüntüleme, iletişimde kalma ve eğlenme amacıyla kullanmaları için daha fazla imkan sağlar.   

1375103947_aspire-p3-frontback-590x281.jpg

Ultrabook gücü, tablet özgürlüğü

Acer Aspire P3, gerçek bir Ultrabook performansı sunarak,  günlük bilgi işlem görevlerinden sunum oluşturma ve multimedya içeriği paylaşma gibi daha zorlayıcı görevlere kadar tüm işleri halletmek için ana bilgisayarlar gibi kullanılabilir. Aynı zamanda görüntülü konferans sırasında çalışma tabloları ve belgeleri incelemek gibi çoklu uygulamaları yürütebilir ve işlerinizdeki verimliliği arttırır.

Duyarlı ve hızlı Intel Core i3 ve Core i5 işlemciler bu görevleri yerine getirmek için gerekli olan performansı sağlarken altı saate kadar daha uzun pil ömrü için daha verimli güç sağlar.

İş, eğitim ve bireysel amaçlı kullanım için tasarlandı

Bu özellikler Acer P3'ü, mobil iş güçleri için donanıma ihtiyacı olan işletmeler ve Office uygulamalarını kullanan okullar ve tüketiciler için de ideal kılmaktadır. Acer P3 işletmelerde ve okullarda gittikçe popülerleşen Bring Your Own Device (BYOD) (Kendi Cihazını Getir) girişimleri için de mükemmel bir seçenektir.

Klavyesi kılıfında

Kılıfına yerleştirilen tam boy bir klavye ile kullanıcılar, belge veya hesap tablosu oluşturmak gibi üretim görevlerini rahat bir biçimde yerine getirebilirler. Kapak niteliğindeki kılıfını kapatmak Acer Aspire P3'ü uyku moduna alır ve açıldığında ise cihazı yalnızca birkaç saniyede uyku modundan çıkarır.

Mobil Eğlence

Eğlence için optimize edilen Acer Aspire P3’ün 11.6inç HD ekranı ve IPS(1) teknolojisi video, fotoğraf ve diğer multimedyaları düzgün renk ve netlikle mükemmel biçimde sunar. Geniş ekran tasarımı filmlerin güzelliğini ortaya çıkarır ve ekranın geniş 170 derecelik görüntüleme açısı sayesinde birden çok kişi mobil eğlencenin keyfini çıkarabilir. DolbyHome Theater kulaklıklara ve dahili hoparlörlere ses desteği sağlar. Acer P3'te müzik ve videolar HDMI portu aracılığıyla ilave ekranlarla paylaşılabilir. Dahili Acer Crystal Eye HD ön web kamerası internet üzerinden görüntülü sohbetlere hayat vererek 720p HD videolar sağlar ve 5MP arka kamerası yüksek çözünürlükte fotoğraflar çeker. Bu yeni Ultrabook, cihaza güç vermek ve verilerin hızla ve güvenli bir şekilde alınması için 60GB veya 120GB SSD özelliğine sahiptir.

DJ Tiësto’nun kişisel asistanı Vernon gibi bir Superstar DJ olun! 

Virtual DJ Acer Edition, dijital ses ve video parçalarını miks etmeyi ve oynatmayı sağlayan özelliklere sahip bir DJ'lik yazılımı. Bir mikser ve 2 turntable ile birlikte klasik bir DJ setini anımsatan sistemin kullanımı tüm müzik tutkunları için son derece kolay. Tempo efektleri, remiks örnekleyici, zaman düzenleme, net-search kitaplıkları ve yüzlerce başka yeniliğe sahip olan Virtual DJ, Acer kullacınılarının sınırların ötesini keşfetmelerini ve kendilerinin farklı bir yönlerini ortaya çıkarmalarını sağlayacak.

KAYNAK : Ultrabook gücü, tablet özgürlüğü Acer Aspire P3'te

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER