ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Aralık 2012 Çarşamba 00:02

Tweet at bu ürünleri bedavaya al

Tweet at bu ürünleri bedavaya al

Bu mağazada pazarlık yok, tweet attıkça fiyat düşüyor!


Dev sosyal ağ Twitter her gün farklı bir yenilik sunuyor.  "TweetSale" uygulamasıyla Türkiye'de bir alışveriş sitesi açan Twitter, ürünlerin tweet'lendikçe fiyatlarının düşmesini sağlıyor. Örnek verecek olursak diyelimki atılan tweet sayısı 5 bine ulaştıysa ürünün bedava alına bilmesi bile mümkün.

TweetSale ile tweet attıkça fiyatı düşen, hatta bedavaya bile gelebilen ürün uygulamasını başlattı online alışveriş sitesi 1V1Y.COM,bu sistemle Türkiye'de bir ilke imza atmış oldu.

TweetSale uygulamasında her hafta bir ürün dahil oluyor ve 250, 500, 1500 ve 3000 tweet atıldığında ürünün fiyatı gittikçe düşüyor. Tweet sayısı 5000'e ulaştığında ise ürün bedavaya alınabiliyor. Bu kampanyada ürünler stoklarla sınırlı. Ürünün bedava olmasını bekleyen 1V1Y.COM üyeleri, ara bir fiyattan da ürüne sahip olabilme şansına da sahipler.

TweetSale'de atılan tweetlerin anında fiyatlara yansımasının önemini vurgulayan 1V1Y.COM'un Yönetici Ortağı Levent Hatay yaptığı açıklamasında: "Ürünlerin fiyatlarının Twitter takipçilerimiz tarafından "tweetlenerek" belirlendiği TweetSale, 360 derece reklam kampanyamızın parçalarından biri. İlk günden beri üyelerimizin yoğun ilgisiyle karşılaştığımız TweetSale'de henüz kısa bir süre olmasına karşın 815.174 kişiye ulaştık.

Ayrıca şimdiye kadar kampanya dahilinde satılan ürünler 5000 tweet atılması durumunda bedavaya alınabilecekken, takipçiler ürünün bedavaya inmesini beklemeden hepsini tükettiler. Örneğin ilk kampanyamız olan Dermiod deri ceket 399 TL'lik satış fiyatıyla açıldı.

Ürün, 5000 tweet atılması durumunda bedavaya satın alınabilecekken, üyeler fiyatın sıfırlanmasını beklemedi ve atılan 650 tweet sonunda Derimod ceket 199 TL'den şanslı 1V1Y.COM üyelerinin oldu. Sezonun trend ürünleri ve hepsi birer "lovemark" olmuş markalarla yoluna devam eden TweetSale'e her hafta bir ürün dahil oluyor.

Derimod'dan siyahın etkisiyle zenginleşen deri ceket, İpekyol'dan kış gardrobunun baş tacı siyah palto, Hunter'dan elma şekeri kırmızısı yağmur çizmesi ve Furla'dan kadınların arzu nesnesi olan şık bir çantayı TweetSale'e dahil eden 1V1Y.COM'un yeni ürünü ise Burberry saat olacak.

Gelecek dönemlerde farklı marka ve ürünlerle devam edecek olan TweetSale uygulaması sosyal medya severlerin şimdiden ilgi odağı olmuş durumda.

Her zaman yapılmamış olanı yapmak ve yeniliklerle müşterilerimizin karşısına çıkmak öncelikli hedefimiz. 1V1Y.COM olarak TweetSale uygulaması gibi benzersiz yeniliklerle fark yaratmaya devam edeceğiz." Dedi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER