ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Eylül 2014 Perşembe 15:07

Türkiye’de satışa çıkacağı tarih belli oldu

Türkiyede satışa çıkacağı tarih belli oldu

Çıktığı ilk günden beri konuşulan, meraklılarının bir yıldır beklediği Iphone 6, Eylül ayı sonunda ülkemizde satışa çıkacak.


Geçen günlerde adından sıkça söz ettiren bazılarının almaya bile yeltenemediği, bazılarının çıktığı ilk gün yurtdışından aldığı Iphone 6, sahip olduğu özellikler bakımından diğer Iphone modellerine ciddi fark atıyor. Cepkask firması, oldukça pahalı olan Iphone 6 serisi için olası hasarlara karşı güvence hizmet paketi sunuyor.

Henüz Türkiye’de satışı başlamadan ilgi çeken Iphone 6 kullanıcılarına, herhangi bir düşme ve çarpma durumunda mağduriyet yaşatmak istemeyen Cepkask firması, kullanıcılara garanti kapsamı dışında kalan kullanıcı kaza ve hasarlarına karşı güvence hizmet paketi sunuyor. Akıllı telefonların teknolojinin gelişmesiyle daha çok özellik barındırdığını diğer I-phone serilerine kıyasla Iphone 6’nın daha hassas olmasını baz alarak güvence hizmeti verdiklerini belirten Cepkask Genel Müdürü Tayfun Gülgeç; “Yıllık 100 TL’den başlayan fiyatla kullanıcıların özenerek aldıkları Iphone 6 modellerini 1 yıllık Cepkask güvence hizmet paketiyle koruyabilirler. Kullanıcıları bu tür mağduriyetlerden korumak için yaklaşık 10 yıldır bu hizmeti veriyoruz” dedi.

Çıktığı günden beri 4 milyonu aşkın sipariş alan Iphone 6’nın Türkiye’de de meraklılarının çok sayıda olduğunu söyleyen Cepkask Genel Müdürü Tayfun Gülgeç, “Kullanıcılar, online olarak www.ekask.com.tr adresinden kolaylıkla güvence hizmet paketi başvurusunda bulunabilir. Hevesle aldıkları Iphone 6 telefonlarını Cepkask’a emanet edebilirler” diye konuştu.

 

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER