ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 17:04

Turkcell'den ışık hızında 'Gece Kuşu' keyfi

Turkcellden ışık hızında Gece Kuşu keyfi

Superonline müşterileri, “Gece Kuşu” kampanyasıyla dilediklerince dosya indirme veya yükleme yapıyorlar.


Turkcell Superonline, Türkiye’de dünya ile aynı anda fiber internet çağını başlatmıştı ve şimdi Türkiye’deki internet kullanım alışkanlıklarını değiştirmeye devam ediyor. Dev operatör, ‘’Gece Kuşu’’ kampanyasıyla Turkcell Superonline abonelerine, gece boyunca ışık hızında fiber internet ile sınırsız indirmenin keyfini yaşatıyor “Gece Kuşu” kampanyası, 00.00-06.00 saatleri arasında 50 Mbps hız ile rahat rahat internetten indirme yapmalarına imkan tanıyor.

Mevcut ve yeni Turkcell Superonline fiber internet müşterilerinin yararlanabildiği kampanyada, 50 Mbps hız ve 100 GB hız alanı içeren limitsiz paket sunuluyor. Kampanyanın geçerli olduğu saatlerde hız alanı kalkıyor ve bu kampanyadan yararlanan fiber internet aboneleri daha uzun süre 50 Mbps hızla fiber internet keyfini sürdürebiliyor.

1374063849_gece-kusu.jpg

Turkcell Superonline müşterileri “Gece Kuşu” kampanyasından yararlanmak için 24 ay taahhütle ayda yalnızca 79 TL ödüyor. Turkcell Superonline’dan numara tahsis eden ya da ev telefonunun taşıyan ses aboneleri için aylık ödeme miktarı ise 69 TL.

Turkcell Superonline “Gece Kuşu” kampanyası, 30 Eylül 2013 tarihine kadar abone alımına açık kalacak.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER