ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL29°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Temmuz 2014 Çarşamba 13:51

Turkcell müşterilerine destek vermek için ne yapacak?

Turkcell müşterilerine destek vermek için ne yapacak?

Turkcell’in yeni online müşteri destek kanalı Turkcell Forum açıldı.


Türkiye operatörlerinden Turkcell müşteri destek kanallarına bir yenisini daha ekledi. Turkcell şimdiye kadar 532 Müşteri Hizmetleri ve sosyal medya üzerinden müşterilerine destek sunuyordu.

Dev operatör şimdi de müşteri hizmetlerinde milyonlarca kullanıcının ziyaret ettiği Turkcell.com.tr’nin altında etkileşimli bir kanalı daha kullanıma sundu. Turkcell müşterileri, bundan böyle diğer müşterilerin deneyimlerini ve sorularını paylaştığı Turkcell Forum üzerinden de müşteri hizmetleri desteği alabilecek.

Turkcell.com.tr'de Yardım sayfası altından ulaşılabilecek olan Turkcell Forum 'da kullanıcılar Turkcell'in ürün ve servisleriyle ilgili merak ettikleri sorularına diğer kullanıcıların deneyimlerinden ve paylaşımlarından yararlanarak yanıt bulabiliyor. Turkcell Forum’a giriş yapan Turkcell müşterileri aynı zamanda diğer kullanıcıların sorularına da cevap verebiliyor. Turkcell Forum’un yardım başlıkları arasında akıllı cihazlar, ürün ve servisler, paket ve tarifeler, mobil internet gibi başlıklar öne çıkıyor.

1404895489_turkcellforum.png

Tüm Turkcell'lilerin kullanımına açık olan Turkcell Forum'da içerikler üye olma zorunluluğu bulunmaksızın görüntülenebilecek. Turkcell Forum’da soru sormak ya da sorulan bir soruya yanıt vermek isteyenler ise Turkcell Şifre ile foruma giriş yaptıktan sonra diğer kullanıcılarla etkileşime geçebilecek.

Turkcell Forum’a üye olan Turkcell müşterileri kullanıcı etkileşimi sayesinde sorunlarına daha hızlı ve kişiselleştirilmiş çözümler bulabilecek. Mobil teknolojiler konusunda deneyimli kullanıcıların katkılarıyla da forum kullanıcıları birbirlerinin sorunlarına da çözüm bulabilecek.

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER