ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2013 Çarşamba 17:06

Türk sosyal paylaşım platformu: Esosyal

Türk sosyal paylaşım platformu: Esosyal


Yeni esosyal.com kişilerin deneyim ve görüşlerini paylaşmasını esas alan yerel bir sosyal ağdır.

Ücretsiz üye olarak keşfettiğiniz, veya müdavimi olduğunuz yerlerle ilgili görüşlerinizi esosyal.com aracılığı ile tüm dünya ile anında paylaşabilirsiniz. Resim ekleyebilir, link verebilir, video embedleyebilir, bulunduğunuz yere check-in yaparak takipçilerinize önerebilirsiniz.

Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarınızı Esosyal hesabınıza entegre edebilirsiniz. Esosyal'de paylaştığınız gönderileri bu platformlara otomatik gönderebilir veya bu ağlardaki hesaplarınızdan otomatik veri çekerek Esosyal hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Ayrıca turistik yöre sakinleri, otel, restaurant, cafe vb gibi işletmeler mekanlarının tanıtımlarını görseller ekleyerek yapabilir, etkinliklerini ve hatta mönülerini müşterileri ile paylaşabilirler.

 

1360162132_511185a1d006455b7b000056.jpghttp://m.esosyal.com

Çok yakın zamanda Esosyal iPhone ve Android uygulamaları da hayata geçecek ve çok daha keyifli bir hale gelecektir!..

Bu süre içerisinde akıllı telefonlar ve tabletlerden m.esosyal.com ’dan giriş yaparak Esosyal mobil ara yüzünü kullanabilirsiniz. Benmerkez sistemli ve lokasyon tabanlı mobil ara yüzde tüm sonuçlar sizi merkez alarak listelendiği için m.esosyal.com çok daha keyifli ve etkin bir sosyalleşme platformudur. Ayrıca check-in yapabilme ve yakınımdakiler özellikleri ile web ara yüzünden ayrışmaktadır.ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER